Здравейте приятели на дартса!
На 20-21 юни ще се проведе ежегодният турнир „Купа на България“ в следните категории:
Мъже (единици) на 20.06 от 12:00ч. – входна такса 10 евро. – РЕГИСТРАЦИОННА ФОРМА (Напишете вашето име в първото поле, във второто сложете една точка.)
Мъже (двойки) на 21.06 от 10:00ч. – входна такса за отбор 16 евро. (8 евро на състезател) – РЕГИСТРАЦИОННА ФОРМА
Жени (единици) на 20.06 от 12:00ч. – входна такса 10 евро. – РЕГИСТРАЦИОННА ФОРМА (Напишете вашето име в първото поле, във второто сложете една точка.)
Жени (двойки) на 21.06 от 10:00ч. – входна такса за отбор 16 евро (8 евро на състезател) – РЕГИСТРАЦИОННА ФОРМА
Място на провеждане: Хотел „Грами“, гр. София, бул. „Александър Малинов“ №79Г
Записване за турнира ще може да се прави и на място.
Успех и добри стрели на всички състезатели!
